KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13372174
nr 1337 2174
A Nilsson, fiskeläge. Signerad. Olja på duk, 37x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:49:42
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)